Używane

 • Aristomat GL2432

  Ploter Aristomat 2432C z 2010 roku, wyposażony w najnowszej generacji głowicę narzędziową A7z, umożliwiającą jednoczesną pracę z założonymi sześcioma narzędziami
  55000 EUR netto Maszyna posiada system Conveyor, umożliwiający automatyczny przesuw materiału po wycięciu. Tym samym ploter Aristomat jest urządzeniem mogącym wycinać z roli projekty przekraczające rozmiarem format stołu (również podczas cięcia na wylot). W obecnej konfiguracji ploter radzi sobie z następującymi materiałami: PCV spienione i twarde (zależnie od grubości), folie samoprzylepne z laminatem i bez, folie poliwęglanowe i poliestrowe, pianki z roli i arkusza, gumę, korek, płyty uszczelkarskie, kompozyty, tekstylia, bannery oraz plandeki i wiele innych. Cena urządzenia zawiera montaż, szkolenie i instalację. Ploter jest po przeglądzie i w bieżącym użytkowaniu. Po rozłożeniu do formy transportowej można go zainstalować nawet w pomieszczeniu z wąskim przejściem (wystarczą drzwi o szerokości 70 cm).
 • SummaCut D60R

  Używany ploter D60R z 2011 roku wyposażony w podstawę (model bez kosza).Ploter jest bezpośrednio po przeglądzie i kalibracji.
  4400,0 pln netto Nadaje się do bezpośredniego użycia.Ploter posiada najnowszy czujnik OPOS, umożliwiający odczyt znaczników na wydruku. Jest odpowiednikiem obecnie produkowanej serii urządzeń D60R.Z prędkością pracy do 800 mm/s i naciskiem do 400 gram, ta maszyna wytnie wszystko z klasycznych materiałów ploterowych.Urządzenie można zobaczyć w Katowicach lub Łodzi po wcześniejszym ustaleniu terminu.
 • SummaCut D60 SE

  Używany ploter z 2007 roku, wyposażony w czujnik OPOS.Ploter jest w idealnym stanie i posiada komplet akcesoriów
  3800,0 pln netto Ploter jest po przeglądzie i konserwacji, nadaje się do użycia bezpośrednio po podłączeniu. Instalacja na terenie Śląska w cenie maszyny. Ploter jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Wyposażenie: kołnierze prowadzące do folii, nóż do odcinania, kabel USB i zasilający, najnowsze oprogramowanie.
 • SummaCut D60 FX

  Używany ploter z 2005 roku
  3100,0 pln netto Ploter jest po przeglądzie i posiada komplet akcesoriów. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga dodatkowego wkładu. Idealna opcja dla firm szukających taniego, lecz niezawodnego plotera.
 • 1

Używane

Nasi klienci czasem zmieniają swoje urządzenia na większe lub nowocześniejsze, w związku z czym udostępniamy Państwu możliwość zakupu maszyn używanych. Oferowane przez nas urządzenia są przygotowane do sprzedaży. Zawsze przechodzą gruntowny przegląd połączony z regulacją i posiadają komplet kabli, akcesoriów oraz oprogramowania, umożliwiających natychmiastowe uruchomienie maszyny po jej zakupie.

Zapytaj o aktualną ofertę! 

 

DMPlot Sp. z o.o. Sp.k. ul. Agnieszki 11, 40-110 Katowice, woj. śląskie, NIP: 6342909142, tel: 502081931, e-mail: biuro@dmplot.com